Siūlome nuomai kokybiškas, tvirtas, saugias dvivietes baidares. Baidarės pritaikytos plaukti tiek mažesnėmis upėmis, tiek ir srauniomis ir plačiomis, kaip Nemunas ir Neris. Baidarės manevringos ir lengvai valdomos irklų pagalba. Todėl saugiai ir smagiai galėsite plaukti.

Plaukiant su vaikais iki 5m. įstatome vaikišką kėdutę į baidarę. Būtina dėvėti gelbėjimosi liemenes, kad plaukimas baidarėmis būtų kuo saugesnis.

Plaukimo plačia upe vienas iš privalumų – srovė pati neša baidarę, todėl galima neirkluoti ir pasigrožėti besikeičiančiais upės vaizdais.

Paskutiniu metu ypač populiarūs vakariniai plaukimai per Kauno miestą Nemunu ar Nerimi. Po sunkios darbo dienos subūrus šeimą ar draugų kompaniją, galima sėsti  į baidares ir pasileisti pasroviui besigrožint vakarinio miesto, rajono ar senamiesčio vaizdais.

Vienvietės VISTA baidarės – kompaktiškos, patogios, skirtos plaukti vienam žmogui. Patogi sėdynė, kuri reguliuojasi pagal individualų žmogaus ūgį. Plaukimas vienviete baidare jums suteiks daugiau  laisvės ir nepriklausomybės visos kelionės upe metu.

Maršrutai

Kitos paslaugos:

Poilsiavietės nuoma

Plausto nuoma

Batutų nuoma