Esame įsikūrę netoli Lapių miestelio ant Neries kranto, vos keli kilometrai nuo Kauno.
Pas mus galėsite apsilankyti tiek šiltuoju metų sezonu, tiek orams pravėsus.

Galimybė švęsti šeimos, kolektyvines šventes ar pailsėti bei gerai praleisti laiką gamtoje. Didelėje pavėsinėje su židiniu pasigaminsite patiekalų ant laužo, rūkykloje galima pasigaminti gardžių rūkytų gaminių. Atviroje pavėsinėje su terasa su vaizdu į Neries upę galėsite leisti laiką grožėdamiesi gamtos vaizdais. Poilsiavietėje daug vietos lauko žaidimams, futbolo vartai, lauko sūpynės, paplūdimio tinklinio aikštelė. Geras priėjimas prie Neries, vieta palapinėms.

Poilsiavietėje rasite laužavietę, kur galėsite vakaroti prie laužo iki paryčių. Ištroškusiems daugiau pramogų, pasiūlysime mobilią pirtį bei batutą – užsiėmimų netruks nei mažiesiems, nei suaugusiems. Galime pasiūlyti baidarių nuomą su stovyklaviete.

Jei planuojate žygį baidarėmis ar plaustais, stovyklavietė– kempingas patogi vieta sustojimui ir nakvynei palapinėse. Siūlome baidarių nuomą, plaustų nuomą. Plaukti galėsite visiškai atsipalaidavę, pamiršę visus rūpesčius, nes žinosite, kad tikrai rasite kur apsistoti.

Aktyvaus poilsio entuziastams siūlome naujuoju dviračių taku Kaunas – Lapės užsukti į Panerio poilsiavietę.

Tyras oras, šalia tekanti didingoji Neris, įspūdingas kraštovaizdis, nepamirštami nuotykiai, turiningas laisvalaikis ir geras poilsis gamtoje – visai tai ir dar daugiau Jūsų laukia Panerio poilsiavietėje!

Kitos paslaugos:

Dviviečių baidarių nuoma

Vienviečių baidarių nuoma

Plaustų nuoma

Batutų nuoma