Plaukimas plaustu – tai viena iš įdomiausių paslaugų, kokią tik galime pasiūlyti. Tai pramoga, kuomet norisi išbandyti ką nors nauja ir neįprasta. Viskas, ką reikia turėti, kad plaukimas ilgam užsiliktų atmintyje, tai gera draugų kompanija, o svarbiausia – gera nuotaika. Tam, kad kelionė būtų patogi, galite pasirinkti skirtingo dydžio plaustus priklausomai nuo žmonių skaičiaus. Kelionės trukmė priklauso nuo oro sąlygų ir pasirinkto kelionės maršruto.

Pateikiame keletą patarimų ir rekomendacijų, kurias yra naudinga žinoti plaukiant plaustu. Kaip žinia, lietuviškas oras ne visada būna dėkingas ir kelionę šiek tiek gali sutrukdyti lietus, tuomet reiktų pasirūpinti apranga, kurią tiktų vilkėti tiek saulėtu, tiek lietingu oru. Kaip sakoma, nėra blogo oro, yra tik bloga apranga, todėl rekomenduojame turėti lietpalčių ir šiltų megztinių. Taip pat siūlome pasiimti maudymosi kostiumėlių, jeigu šviestų kaitri saulė ir sugalvotumėte atsigaivinti upės vandenyje.  Besimaudant siūlome avėti vandenbačiais arba guminiais batais.

Maršrutai

Plaustų nuoma

Jeigu plaustu norite plaukti savarankiškai, siūlome išsinuomoti plaustą kartu irklais ir gelbėjimosi liemenėmis. Galite rinktis iš dviejų variantų:

1. Nuomos kaina 100 Eur

 

2. Nuomos kaina 150 Eur

 

 

Kitos paslaugos:

Poilsiavietės nuoma

Dviviečių baidarių nuoma

Vienviečių baidarių nuoma

Batutų nuoma