2021 rugpjūčio 17 d.

Neatrastos vietos gimtinėje gali taip pat stebinti kaip ir tolimieji kraštai. Tereikia plačiai atmerkti akis ir grožėtis tuo, kas yra aplink. Pažintis su vietovėmis gali apimti nuo dvarų ir bažnyčių iki įspūdžius paliekančių gamtos sukurtų objektų. Kauno rajonas – tai vieta, kur galite išvysti didžiausią Lietuvos upių Gaidelio akmenį, įspūdingąsias Andruškonių bei Drąseikių atodangas, Mykoliškių dvaro liekanas bei liepų alėją. O keliauti nereikės nei automobiliu nei pėsčiomis – neatrastomis vietomis galima grožėtis iš vandens plaukiant baidare.

Maršrutas „Batėgala – Panerio poilsiavietė“ – 16 km trasa, kurioje atsipalaiduosite nuo kasdienių rūpesčių ir pasimėgausite besikeičiančiais Neries upės pakarančių gamtos vaizdais. Po plaukimo galėsite atsikvėpti Panerio poilsiavietėje ir pasimėgauti iškylavimo malonumais gamindami ant laužo mėgstamą maistą.

Paslaugos kaina:

50 eur (2 asmenims)*

Įsigijus šią paslaugą priklauso:

  • Dvivietė universali anglų gamybos VISTA baidarė, gelbėjimosi liemenės, irklai, hermetinis maišas
  • Plaukiančiųjų nuvežimas į starto vietą (plaukimo metu nuosavus automobilius saugiai galima palikti Panerio poilsiavietėje)
  • Maršrutas: Batėgala – Panerio poilsiavietė (~16 km), plačiau apie maršrutą skaitykite čia
  • Plaukimo trukmė 2,5 – 4 val.
  • Pasibuvimas Panerio poilsiavietėje po plaukimo 2 val.

Kita svarbi informacija:

Paslauga teikiama nuo balandžio 1 d. iki spalio 1 d., jei oro sąlygos leidžia – ilgiau. Dėl nepalankių oro sąlygų pramoga gali būti atšaukta. Vaikai turi būti lydimi tėvelių arba turėti jų sutikimą. Apie rezervacijos atšaukimą būtina informuoti prieš 2 dienas. Paslauga teikiama visomis savaitės dienomis.

Apranga

Rekomenduojama laisvalaikiui skirta apranga, apsauga nuo lietaus ir saulės.

*Esant poreikiui, paslauga gali būti suteikta ir didesnei kompanijai.

1 1993