Saulėtą, bet šiek tiek vėjuotą sekmadienį vyko plaukimas baidarėmis Neries upe. Ankstų rytą plaukimo baidarėmis dalyviai susirinko Panerio poilsiavietėje. Susirinkę žygio dalyviai susikrovė būtiniausius daiktus plaukimui: lietpalčius, kepures nuo saulės, šiek užkandžių, kad kelionėje nepraalktų ir svarbiausia, nepamiršo geros nuotaikos.

Plaukimą baidarėmis pradėjo nuo Batėgalos ir plaukė iki Panerio poilsiavietės. Plaukimo metu jiems buvo galimybė susipažinti su unikalia Lietuvos gamta. Žygio dalyviai pamatė vienas gražiausių atodangų Kauno rajone: Andruškonių ir Drąseikių atodangas. Liko nustebę, kad Neries upėje stūkso įspūdingas riedulys – Gaidelio akmuo, didžiausias Lietuvos upių akmuo, kurį galima pamatyti tik plaukiant Neries upe.
Pirmieji plaukikai Panerio poilsiavietę pasiekė pavargę, bet kupini gerų emocijų, nes jų nuotaikos nesugadino trumpas, bet smarkus lietus. Kol pirmieji plaukikai džiovinosi rūbus prie didelio laužo ir virė sriubą dideliame katile savo parplaukiantiems draugams, netrukus sugrįžo ir kiti plaukimo dalyviai. Paragavę gardžios sriubos, žygio dalyviai išbandė unikalią Panerio poilsiavietės pramogą – indėnišką pirtį. Po pirties malonumų, pasisėmę naujos energijos, sportiškai nusiteikę, plaukimo dalyviai pasiskirstė į kelias komandas ir žaidė paplūdimio tinklinį. Kiti plaukimo dalyviai pasirinko kitus žaidimus, tokius kaip mini futbolas.

Prabuvę visą dieną poilsiautojai išbandė įvairias pramogas, tokias kaip plaukimas baidarėmis, indėniška pirtis, tinklinis, mini futbolas. Taip pat turėjo galimybę išbandyti maisto ruošimą ant laužo. Poilsiautojai liko patenkinti, kad turėjo galimybę atitrūkti nuo miesto šurmulio ir pabūti nuostabioje Panerio poilsiavietės gamtoje. Po įspūdžių kupinos dienos plaukimo dalyviai grįžo namo pavargę, tačiau su smagiais prisiminimais ir gera nuotaika.Baidariu nuoma KaunePlaukimas baidaremis Kaunas

 

2 347